Sevgili okurlarımız,

2021yılının serin esen rüzgârları, tane tane düşen yaprakları, damla damla inen yağmurları eşliğinde doğanın her köşesinin birbirinden güzel renk cümbüşüne bir renk de biz olmak için kasım ayında ‘’Seçkin Eğitimcilerden Özgün Teknikler-2’’ kitabımızla karşınızdayız.

Ekip olarak her öğrencimizin biricik ve tek olduğunu göz önünde bulundurarak eğitim yıllarımızın bizlere verdiği tecrübelerle yol haritaları oluşturduk. Ve bu yol haritalarındaki gizli anahtarlarımızı, kullandığımız yöntemleri, baz aldığımız teknikleri, geliştirdiğimiz ders içeriklerini öğrencilerimize faydalı olmak amacıyla ebeveynlere, gençlere, eğitim neferlerine ve değerli okuyucularımıza sunuyoruz.

Kitabımızda eğitimci yazarlarımızı tanıyıp yazarlarımızın alanında geliştirdikleri yöntem ve teknikleri öğrenerek sınıflarında bir yolculuğa çıkacağız. Öğretmenlerimizin sıralarında oturup masalarında ders dinleyip uygulamalı yöntemlerini yaşayacağız. Sayfaları çevirirken farklı bir dünyaya, düşüncelere savrulup keyifli bir sonbahar esintisine sizleri de ortak edeceğiz.

“Seçkin Eğitimcilerden Özgün Teknikler 2” kitabımızın ebeveynlere, meslektaşlarımıza ve okurlarımıza faydalı olması dileğiyle

Keyifli okumalar

Sevgilerle…

Zübeyde Pulcu

Kasım, 2021

Bu Kitapta Yer Alan Kalemlerimiz

Murat Aksoy

Betül Çakıcı Altıntaş

Aysun Kırca

Ömür Kök

Zübeyde Pulcu

Büşra Kurt Yahşi

Zehra Aydın Yardım

Yunus Emre Uyar

Aleksandra Halchenko

Yayın Tarihi2021-11-11
Baskı Sayısı1. Baskı
DilTürkçe
Sayfa Sayısı62
Cilt TipiAmerikan Cilt
Kâğıt Cinsi70 gr Enzo
Boyut13,5 x 21 cm
TürAraştırma, Derleme

Kitabın İlk Sayfalarını Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir