Yeniden sizlerle birlikte olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu çalışmamızda, siz eğitimcilere faydalı olmayı amaçlarken, bu çalışmamızın aynı zamanda size rehberlik edeceği ve yeni ufuklar açacağını umut ediyoruz.

Öğretim yöntem ve tekniklerinin etkili olması konusunda üzerinde yapılan çalışmaların neticesinde, bütün öğrenmeler için gerekli tek bir öğretim yönteminin olmadığını göstermiştir. Yöntem ve tekniklerin etkili olabilmesi için öğretmen, öğrenci, verilmek istenen kazanım özelliklerine göre değişmektedir. Bu sebeple öğretmenlerin konu alanına uygun öğretim yöntem ve tekniklerini seçmesi gerekir.

Bu kitapta; öğrenme süreçlerinde, öğrencilerin düşünmelerini, araştırmalarını, sorun çözmelerini ve edindikleri bilgi ve beceriyi yeniden yapılandırıp yaşama geçirmelerini destekleyen yöntem ve teknikler, seçkin eğitimciler tarafından hazırlanmış birbirinden değerli özgün yöntem ve tekniklerin uygulamalı örneklerini bulacaksınız. ‘Seçkin Eğitimcilerden Özgün Yöntemler-1’ çalışmasının ülkesine ve milletine hizmet etmeyi şiar edinmiş, ülkemizin her noktasında görev yapan çalışkan ve fedakâr meslektaşlarımıza faydalı olması dileğiyle…

09.09.2021

Basri AKGÜNEŞ

Bu Kitapta Yer Alan Kalemlerimiz

Murat Aksoy

Fatma Kütük

Basri Akgüneş

Caner Cereci

Esra Aktaş

Mustafa Demiroğlu

Burakhan Gezen

Dilek Demirbaş

Betül Esen

Aysun Kırca

Özden Köroğlu Beder

Yayın Tarihi2021-08-14
Baskı Sayısı1. Baskı
DilTürkçe
Sayfa Sayısı82
Cilt TipiAmerikan Cilt
Kâğıt Cinsi70 gr Enzo
Boyut13,5 x 21 cm
TürAraştırma, Derleme

Kitabın İlk Sayfalarını Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir