Yeniden merhaba, ben Murat Aksoy. Bir süre önce çıkardığımız Mihrimah Antolojisi ve Katre-i Hatıra Öğretmen Anıları eserlerimizden sonra şimdi de Heybe Şiir Antolojisi kitabımızla karşınızdayız.

Güzel yurdumun farklı yörelerinden bir araya gelerek ortaya koyduğumuz bu eserimizde yazının en güzel hali olan şiirlerimizle karşınızdayız.

Harflerin bir araya gelerek raks ettiği dizelerde sevgi, özlem ve umut duygularıyla hemhal olurken aynı zamanda kelimelerin bir araya gelip dizilerek güzelleşmesine şahit olacaksınız

Eserimizin meydana gelmesine vesile olan 9 eğitimci-şair arkadaşıma teşekkür ediyor, siz okurlarımızın dimağlarında hoş bir nida bırakması ümidiyle ve daha nice eserlerde buluşmak temennisiyle. Şiir tadında günleriniz olsun…

Murat Aksoy

Bu Kitapta Yer Alan Kalemlerimiz

Murat AKSOY

Ersan OLGUN

Gamze İSTEK

Halit KÜÇÜK

İlknur ŞAHİNASLAN

Kudbeddin ÇELİK

Merve KARAKOÇ

Mustafa AKGÜL

Zübeyde PULCU

Yayın Tarihi2020-10-15
Baskı Sayısı1. Baskı
DilTürkçe
Sayfa Sayısı120
Cilt TipiAmerikan Cilt
Kâğıt Cinsi60 gr Enzo
Boyut13,5 x 21 cm
TürŞiir, Antoloji

Kitabın İlk Sayfalarını Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

2 Comments »

  1. MUHAMMET ALİ KARABAŞ

    Enes Bey, üzerine aldığı sorumluluğu bir Aile Hekimi olarak çektiği sıkıntılarla içten içe yaşamış, bu yaşayışın bir sonucu olarak, görev yaptığı Aile Hekimliklerinde empati duygusuyla hareket ederek, insanlarımızın gönüllerini kazanmıştır. ” Hurda demir satıcısı bir babanın çocuğu ” olduğunu unutmadan, bundan gurur duyduğunu kendisine sertaç edinmesi, bu ibretli geçmişi unutmaması, takdire şayan bir hayat tarzı olmuştur. Bilgi birikiminin artarak devam edeceğine inancım tamdır. Hatıra kitapları her zaman ilgi çekici olmuştur. ” Perdenin arkasındaki hayat ” isimli kitabın tükendiğini öğrendim. Hastahanede bir gariplik var kitabıyla satın almak istiyorum. Bu mümkün olmazsa, ” Hastahane’de bir gariplik var kitabını ücretsiz kargo ile gönderebilir misiniz ? Ona göre sipariş vermek istiyorum. Teşekkür eder, hayırlı çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir