14 Nisan 1995 tarihinde Tokat’ta doğdum. 1998-99’dan sonra İstanbul’da yaşadım. 2009 yılında Kanuni Sultan Süleyman İlk Öğretim Okulu’nu bitirdim. 2013 yılında T.E.B. Ataşehir Lisesi’ni bitirdim. 2013 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandım. Şu an aynı fakültede 5. sınıf tıp öğrencisi olup stajyer doktor olarak eğitimime devam etmekteyim.

Dokuz Eylül Üniversitesi Gönüllüler Topluluğu’nda dört yıl aktif üye olarak yer aldım.

Orta düzeyde İngilizce bilmekteyim. Bilgisayara karşı genel bir ilgim var. Özellikle bilgisayar oyunlarından çok hoşlanmaktayım. Biriken duygularımla ara sıra şiir yazıyorum. Tabii ki roman okumayı ihmal etmiyorum. Klasik gitar çalıyorum, ayrıca babam sayesinde bağlama çalmayı da biliyorum. Kişisel blog siteme buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Teknolojiye ve bilime oldukça meraklıyım. Fotoğraf çekmeyi çok severim. İnsanları anlamaya çalışırım, onları severim. Genelde sakin ve soğukkanlıyımdır. Gündemi takip ederim. Kendimi sürekli geliştirmeye çalışırım. Milli değerlere ve kültüre bağlıyım.

Dr. Enes Başak’la tanışmam sayesinde yazarlık hayatıma kendisinin editör olarak yürüttüğü Genç Kalemler Antolojisi 5 ve Kalemlerin Dünyası Şiir Yarışması 1 proje kitaplarında yer aldım.

Şimdi de Dr. Enes Başak’ın İki Dost Yayınları ile romanımı “Zihin Ürünü Aşk” adıyla sizlere sunmanın büyük mutluluğunu yaşıyorum.

Esen kalın.

Stj. Dr. Ali Rıza Say

Mail: alirisa95@gmail.com

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir