Çocuklarımız bizim her şeyimiz, geleceğimiz, umudumuz ve tabii hayallerimiz. Onlara daha iyi bir hayat sunma adına elimizden geleni yapıyoruz. Çocuklarımız içim maddi kaynaklar kadar manevi kaynaklar da üretmeli, onlara dinimizin gereğini, ahlak ve terbiye kurallarını anlayacakları yaştan itibaren titizlikle anlatmamız gerekiyor.

İşte bu duygu ile yola çıkan ve çocuklara Ramazan ayını ve birçok İslami bilgiyi oyunlar, bulmacalar ve boyama etkinlikleri ile anlatan “Zeynep İle Ramazan Neşesi” ve “Ramazanda Evimi Süslüyorum” kitapları Esra Alıcı Pedersen, Rabia Aydın, Derya Özmen ve Tuğba Beyazkaya tarafından hazırlandı.

Beş yaşın üzerindeki çocuklarımız için hazırlanan bu kitaplar, birbirinden değerli İslami bilgileri büyük bir dikkatle sunarken; renkli çizimler, hikâyeler ve eğlenceli etkinlikleriyle çocukların Ramazanın neşesini doyasıya hissetmelerini sağlayacaktır.

Bu kitaplar Danimarka’da Danca dilinde yayınlanmış olup büyük ses getirmiştir. Ayrıca Türkçe baskısı ile birlikte Almanca ve İngilizce baskıları da hazırlanmaktadır.

Bu güzel kitapları sipariş vermek için WhatsApp üzerinden 0555 011 7088 nolu telefona mesaj atmanız yeterli olacaktır.

1 Bilgi ve etkinlik kitabı, 1 boyama kitabı, 1 poster ve 1 çıkartma olmak üzere 4 parçadan oluşan bu eğitim setini kaçırmayın.

İki Dost Yayınları

Yayın Tarihi 2018-05-02
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil Türkçe
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Amerikan Cilt, Tel Dikiş
Kâğıt Cinsi 1. Hamur 120 gram
Boyut A4
Tür Çocuk, Eğitim

Yayın Tarihi 2018-05-02
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil Türkçe
Sayfa Sayısı 16
Cilt Tipi Amerikan Cilt, Tel Dikiş
Kâğıt Cinsi 1. Hamur 250 gram
Boyut 13,5 x 21,5
Tür Hobi

Poster Ve Çıkartmalar

Kitaplarımızı Okuma Zamanı

Kitapların İlk Sayfalarını Aşağıdaki Bağlantılara Tıklayarak Okuyabilirsiniz

Ramazanda Evimi Süslüyorum (Özet)

Zeynep İle Ramazan Neşesi (Özet)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir